Оплата частинами

Надувний човен ПВХ RING Thunder R200 ⌀32 см гребний, одномісний, зелений (2м), оплата частинами, в кредит
- В наявності
- Код: r200
6 500 ₴
+380 (66) 820-92-77
Костянтинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен ПВХ RING Thunder R200 ⌀32 см гребний, одномісний, зелений (2м), оплата частинами, в кредит
Надувний гребний човен Ring Thunder R200 — ідеальний варіант на одного. Балони діаметром 32 см забезпечують досить велику вантажність човна 160 кг. Як і всі човни цього виробника, човен Ring R200 виготовлений із ПВХ, щільністю тканини 950 г/м2. Якщо вам важлива транспортабельність і легкість, то це найкращий варіант. Довжина дає змогу не оформляти реєстрацію у судноходстві України
Колір: зелений. (можливий варіант кольору човна без доплати — сірий)
Комплектація
- Човен — 1 шт.
- Пакувальна сумка — 1 шт.
- Пересувне сидіння — 1 шт.
- Механічний насос (6 л) — 1 шт.
- Весла — 2 шт.
- Ремкомплект — 1 шт.
- Посібник з експлуатації з гарантійним талоном на 5 років
- Чек — 1 шт.
- Документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ring |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Без настилу |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 115 см |
| Діаметр балона | 32 см |
| Вантажопідйомність | 160 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Вага | 8 кг |
| Загальна вага | 11.5 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла, Рухомі сидіння |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 136 см |
| Ширина кокпіта | 51 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 82 см |
| Ширина у складеному вигляді | 48 см |
| Висота в складеному вигляді | 24 см |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 140 см |
- Ціна: 6 500 ₴










