Оплата частинами

Надувний човен ПВХ RING Thunder RM270 ⌀36 см моторний, двомісний, зелений (2.7м), оплата частинами, в кредит
- В наявності
- Код: rm270
10 850 ₴
+380 (66) 820-92-77
Костянтинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен ПВХ RING Thunder RM270 ⌀36 см моторний, двомісний, зелений (2.7м), оплата частинами, в кредит
Моторний човен Ring Thunder RМ270 має вбудований транець для можливого використання двигуна потужністю 3.5 л/с. Чудовий варіант для шанувальників комфорту. Довжина дає змогу не оформляти реєстрацію у судноходстві України
Колір: зелений. (можливий варіант кольору човна без доплати — сірий)
Комплектація
- Човен — 1 шт.
- Пакувальна сумка — 1 шт.
- Слань-килимок — 3 шт.
- Пересувне сидіння — 2 шт.
- Механічний насос (6 л) — 1 шт.
- Весла — 2 шт.
- Ремкомплект — 1 шт.
- Посібник з експлуатації з гарантійним талоном на 5 років
- Чек — 1 шт.
- Документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ring |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторно-гребний |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 36 см |
| Вантажопідйомність | 270 кг |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Транець | Вбудований |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 25 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Кочети, Розбірні весла, Рухомі сидіння |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 170 см |
| Ширина кокпіта | 60 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 106 см |
| Ширина у складеному вигляді | 58 см |
| Висота в складеному вигляді | 28 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3.5 к. с. |
| Рекомендована потужність мотора | 2.5 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 140 см |
- Ціна: 10 850 ₴










