Оплата частинами

Надувний човен ПВХ RING Thunder R270 ⌀36 см гребний, двомісний, зелений (2.7м), оплата частинами, в кредит
- В наявності
- Код: r270
8 800 ₴
+380 (66) 820-92-77
Костянтинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен ПВХ RING Thunder R270 ⌀36 см гребний, двомісний, зелений (2.7м), оплата частинами, в кредит
Гребний ПВХ човен Ring Thunder R270 ідеально підходить для комфортної поодинокої риболовлі або риболовлі в гарній компанії друга. Ця модель має 3 слань-килимки, що забезпечить Вам спокійне пересування по човні. Вантажність човна 270 кг. Якщо Ви віддаєте перевагу зручності, то Вам цей човен 100% сподобається. Довжина дає змогу не оформляти реєстрацію у судноходстві України.
Колір: зелений. (можливий варіант кольору човна без доплати — сірий)
Комплектація
- Човен — 1 шт.
- Пакувальна сумка — 1 шт.
- Слань-килимок — 3 шт.
- Пересувне сидіння — 2 шт.
- Механічний насос (6 л) — 1 шт.
- Весла — 2 шт.
- Ремкомплект — 1 шт.
- Посібник з експлуатації з гарантійним талоном на 5 років
- Чек — 1 шт.
- Документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ring |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 36 см |
| Вантажопідйомність | 270 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Транець | Навісний |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 22 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла, Рухомі сидіння |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 195 см |
| Ширина кокпіта | 60 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Ширина у складеному вигляді | 48 см |
| Висота в складеному вигляді | 26 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 2.5 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 140 см |
- Ціна: 8 800 ₴










