Оплата частинами

Надувний човен ПВХ RING Thunder RM285 ⌀40 см моторний, двомісний, сірий (2.85м), оплата частинами, в кредит
- В наявності
- Код: rm285g
11 300 ₴
+380 (66) 820-92-77
Костянтинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен ПВХ RING Thunder RM285 ⌀40 см моторний, двомісний, сірий (2.85м), оплата частинами, в кредит
Човен моторний від виробника Ring Thunder RМ285 дуже стійкий завдяки балонам діаметром 40 см, також має велику вантажність 400 кг. Модель із вбудованим транцем для двигуна потужністю не більш ніж 8 л/с. Двомісна з 2 пересувними сидіннями. Чудово підійде для людей міцної статури. Довжина дає змогу не оформляти реєстрацію у судноходстві України
Колір: сірий. (можливий варіант кольору човна без доплати — зелений)
Комплектація
- Човен — 1 шт.
- Пакувальна сумка — 1 шт.
- Слань-килимок — 3 шт.
- Пересувне сидіння — 2 шт.
- Механічний насос (6 л) — 1 шт.
- Весла — 2 шт.
- Ремкомплект — 1 шт.
- Посібник з експлуатації з гарантійним талоном на 5 років
- Чек — 1 шт.
- Документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ring |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторно-гребний |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Довжина | 285 см |
| Ширина | 150 см |
| Діаметр балона | 40 см |
| Вантажопідйомність | 400 кг |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Транець | Вбудований |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 29 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла, Рухомі сидіння |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 185 см |
| Ширина кокпіта | 70 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 106 см |
| Ширина у складеному вигляді | 58 см |
| Висота в складеному вигляді | 28 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 8 к. с. |
| Рекомендована потужність мотора | 5 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 140 см |
- Ціна: 11 300 ₴










