Оплата частинами

Надувний човен ПВХ RING Thunder R240kt ⌀34 см гребний, двомісний, зелений (2.4м), оплата частинами, в кредит
- В наявності
- Код: r240kt
7 650 ₴
+380 (66) 820-92-77
Костянтинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен ПВХ RING Thunder R240kt ⌀34 см гребний, двомісний, зелений (2.4м), оплата частинами, в кредит
Човен Ring Thunder R240kt двомісний човен. Човен, який завдяки своїм конструкціям та вазі дозволяє експлуатувати його двом пасажирам. Слань-килимок на підлогу додасть човну додаткову жорсткість і покращить ходові якості. Довжина дозволяє не оформлювати реєстрацію у судноплавстві України.
Колір зелений. (можливий варіант кольору човна без доплати – сірий)
Комплектація:
- Човен – 1 шт.
- Пакувальна сумка – 1 шт.
- Пересувне сидіння -2 шт.
- Механічний насос (6л) – 1 шт.
- Весла – 2 шт.
- Ремкомплект – 1 шт.
- Посібник з експлуатації з гарантійним талоном на 5 років
- Чек – 1 шт.
- Документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ring |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 120 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Транець | Навісний |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 18 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла, Рухомі сидіння |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 172 см |
| Ширина кокпіта | 55 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 48 см |
| Ширина у складеному вигляді | 26 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 2 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | Пересувні |
- Ціна: 7 650 ₴










