Оплата частинами

Надувний човен ПВХ RING Thunder R280 ⌀38 см гребний, двомісний, зелений (2.8м), оплата частинами, в кредит
- В наявності
- Код: r280
9 800 ₴
+380 (66) 820-92-77
Костянтинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен ПВХ RING Thunder R280 ⌀38 см гребний, двомісний, зелений (2.8м), оплата частинами, в кредит
ПВХ човен Ring Thunder R280 найбільша модель у розділі " гребні човни". Має балони діаметром 38 см, що дасть змогу стійко триматися на воді та витримувати велику вагу 330 кг. Цей човен, як і всі інші човни виробника , виготовлений із тканини щільністю на 950 г/мг. Цей човен чудово підійде тим, хто віддає перевагу місткості та комфорту. Довжина дає змогу не оформляти реєстрацію у судноходстві України.
Колір: зелений. (можливий варіант кольору човна без доплати — сірий)
Комплектація
- Човен — 1 шт.
- Пакувальна сумка — 1 шт.
- Слань-килимок — 3 шт.
- Пересувне сидіння — 2 шт.
- Механічний насос (6 л) — 1 шт.
- Весла — 2 шт.
- Ремкомплект — 1 шт.
- Посібник з експлуатації з гарантійним талоном на 5 років
- Чек — 1 шт.
- Документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ring |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 145 см |
| Діаметр балона | 38 см |
| Вантажопідйомність | 330 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Транець | Навісний |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 24 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла, Рухомі сидіння |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 204 см |
| Ширина кокпіта | 70 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Ширина у складеному вигляді | 48 см |
| Висота в складеному вигляді | 26 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 2.5 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 140 см |
- Ціна: 9 800 ₴










